Espor Dünyasının Gözü İstanbul’da: PUBG Mobile Dünya Şampiyonası Başlıyor

Espor dünyasının gözü önümüzdeki günlerde İstanbul’da olacak zira dünyanın en iyisinin belli olacağı ve adeta bir festival havasında geçecek olan 2023 PUBG Mobile Dünya Şampiyonası başlıyor!

Mobil oyun dünyasında fırtınalar yaratan PUBG Mobile tüm dünyada hayli popüler.

Ülkemizde de geniş kitlelerce oynanan oyun mobil oyun dünyasını da hayli etkiledi desek yalan olmaz. Kısa sürede büyük bir fenomene dönüşen PUBG Mobile bol ödüllü ve büyük etkinlikler ile ise espor arenasında da elini iyice güçlendiriyor.

PUBG Mobile’ın en büyük etkinliği olan 2023 PUBG Mobile Dünya Şampiyonası bu yıl ülkemizde, İstanbul’da düzenlenecek!

Ülker Arena’da düzenlenecek olan dünya şampiyonasında 10 farklı ülkeden en iyi 16 takım zirveye oturmak için mücadele edecekler. Ülkemizden ise geçtiğimiz yılın şampiyonu S2G Esports hem büyük ödül hem de şampiyonluk unvanını tekrar kapmak için yarışacak.

2023 PUBG Mobile Dünya Şampiyonası’nda ünlü isimler de sahnede olacaklar.

8 aralık günü Ceza, 8 ve 9 Aralık tarihleri arasında ise Hadise ve Ece Seçkin etkinlikte sahnede olacak ve izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacaklar. Ayrıca grafiti sanatçıları Doğukan Oraklı (Dukstill), Tunç Dindaş (Turbo) ve Muhammed Emin Türkmen (MET) de etkinlik boyunca farklı eseleri ile ortamı renklendirecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x