Aleyna Tilki’den, Akıllarda Soru İşareti Bırakan Britney Spears Dansı Taklidi!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki uzun bir aranın ardından çıkardığı şarkısıyla yeniden gündemimize geldi. Tabii sosyal medya paylaşımları da magazin dünyasında yer edinmeye başladı. Tilki, son olarak Britney Spears’ın danslarını taklit ettiği bir dans videosu paylaştı.

Gelin, bakalım!

Aleyna Tilki uzun bir aranın ardından yepyeni şarkısıyla dinleyenleriyle buluştu.

Büyük bir çıkış yaparak adını milyonlara duyurmaya başaran Aleyna Tilki, kısa sürede herkesin yakından takip ettiği bir isim haline geldi. Uzun bir süredir yeni şarkı çıkarmayan isim, son olarak ‘Başıma Belasın’ şarkısını yayınladı.

Öyle ki “Başıma Belasın” adlı şarkının, Galatasaray ile özdeşleşen Aşkın Olayım’ın tahtını salladığı bile görüldü!

Galatasaray resmi Instagram hesabından yapılan bir paylaşımda, Mauro Icardi’nin bir klibinde Tilki’nin son şarkısı ‘Başıma Belasın’a’ yer verildi.

Geçtiğimiz aylarda da Mor ve Ötesi ile büyük bir işbirliğine imza atan Aleyna Tilki, sosyal medyada bir hayli konuşulmuştu.

Kimisi Aleyna Tilki’nin bu işbirliğinde başarısız olduğunu iddia ederken kimisi de ünlü ismin arkasında durmuştu. Her işte olduğu gibi, sosyal medya yine ikiye bölünmüştü anlayacağınız.

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmeyen Aleyna Tilki’den son olarak Britney Spears taklidi geldi!

Aleyna Tilki, ünlü şarkıcı Britney Spears’ın sosyal medya hesaplarından paylaştığı danslarını taklit etti. Ayrıca açıklamasına da ‘Britney Spears enerjisini ortaya çıkarıyoruz’ notunu düşmeyi ihmal etmedi.

Öncelikle o anları buraya bırakalım;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x